Správa

O nás

Fitness Sásová je moderné dvojpodlažné fitness  ktoré poskytuje svojim zákazníkom 800 m cvičebnej plochy.

Na prvom poschodí sa nachádza kardio zóna so špičkovými bežiacimi pásmi značky Strong roots, novinkou v Banskej Bystrici schodovým trenažérom Stair master, spiningovými bicyklami Tomahawk,crosstrainermi a veslicou.

Ďalšia časť fitka poteší hlavne silových športovcov, v hardzóne nájdu množstvo jednoručiek s váhou až do 60kg, bicepsové a ez činky s fixnou váhou, silovú klietku, drepovacie stojany, profi drepovací monolift a jedinečnú tlakársku lavicu Mapler. Hardzónu dopĺňajú špičkové americké stroje značky Hoist ktoré sú určené na komplexné precvičenie celého tela, zaujmú unikátnym dizajnom a jednoduchosťou ovládania ktoré zvládne aj začiatočník.

Samozrejmosťou je veľký proteínový bar so širokým výberom doplnkov športovej výživy značiek, AMIX, STILLMASS a BIOTECH.

Druhé poschodie je určené pre vykonávanie funkčných tréningov, táto časť je vybavená všetkými doplnkami ktoré sú potrebné na vykonávanie crosstréningov, základom je multifunkčná veža značky Mapler na ktorej môže naraz cvičiť viac ako 10 cvičencov a dve vzpieračské stanovištia. Taktiež sa tu nachádza špičkovo vybavená Boxovacia Telocvičňa a Kardio miestnosť.

V prípade že budete mať záujem o poradenstvo v oblasti fitness zabezpečíme vám certifikovaného trénera, ktorý ochotne poradí ako čo najefektívnejšie a bezpečne cvičiť, poradí vám v oblasti strečingu a správnej výživy. Na základe osobného pohovoru vám vypracuje individuálny tréningový a regeneračný program zameraný na rekondíciu vášho tela. Je prvým krokom k úspešnej ceste prekonať samého seba a ísť za svojim cieľom.